KONST / Litografier / Färglitografi 16045346
nr 1604 5346
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 14/150. Färglitografi, bildmått: 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 47x37 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:17:42
9/3 12:53:00
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin